Rezervace
  • cs
  • en
  • de
  • ru
  • nl
  • pl
Novinky
1.1.2024
webcamera

>>
1.1.2024
webcamera I

>>
1.1.2020
Děti do 3 let zdarma

dětská postýlka k dispozici

Ubytování v našich apartmánech v Harrachově

Pronajímáme  2 až 4 lůžkové***apartmány , sestávajících z velké obývací ložnice s jídelním koutem, kuchyňkou, příslušenstvím a předsíní. Apartmány jsou umístěny v novém moderním objektu a sousedí spolu. Jsou spojeny společnou chodbou, kam se nechají uložit kola nebo lyže. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny masivním borovicovým nábytkem, dvěma velkými postelemi a pohodlnou rozkládací pohovkou s dalšími dvěma lůžky. Obývací část je vybavena barevným televizorem se satelitem, DVD přehrávačem a radiem.Kompletně vybavená kuchyně s dvouvařičem, lednicí,kávovarem, grilem, mikrovlnou troubou a topinkovačem umožňuje nezávislé soukromé stravování. K apartmánu patří WC, koupelna se sprchou, fénem a sušákem na prádlo. V předsíni je velká šatna, bytový trezor, vysavač.Do zaplacených služeb patří, lůžkoviny, ručníky a toaletní potřeby, teplo a elektrický proud.Parkovací místa jsou na privátním parkovišti přímo u objektu. Nedaleko (100m) je diskontní prodejce potravin Norma.

 

apartmán 102

Dvoulůžkový apartmán s manželskou postelí, obývací částí a rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem, koupelnou a borovým nábytkem.

apartmán 103

Dvoulůžkový apartmán s manželskou postelí, obývací částí a rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem, koupelnou a borovým nábytkem.

apartmán Haratice (Haratice 80, 468 46 Plavy)

Podkrovní apartmán v obci Haratice na pomezí Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje u malebné říčky Kamenice.
Vzdálenost od Harrachova 15 km. Ideální výchozí bod pro pěší tůry ("Palackého stezka", rozhledna "Štěpánka") nebo cyklistiku. V zimním období běžky či sjezdové lyžování. Blízko je to do Albrechtic, Příchovic, Rejdic, Zlaté Olešnice, Plavů, Rokytnice a Vysokého nad Jizerou.
Obchod s potravinami je vzdálen 400m a do Tanvaldu je to 4 km.

Informace o dostupnosti a cenách na mailový nebo telefonní dotaz. ;-)

Apartmán se nachází na adrese Haratice 80, 468 46 Plavy.